Саран қаласы


с. 1

Саран қаласы

6 орта жалпы білім беретін мектептің

визит картасы




Білім беру ұйымы бірінші басшының


аты, әкесінің аты, тегі: Любовь Викторовна Хузина

Білім беру ұйымының заңды мекен-жайы: Саран қаласы 1А ықшам ауданы 26 үй

Білім беру ұйымының байланыс телефоны: 4-44-21
Білім беру ұйымының ф

аксы: 4-24-85

Білім беру ұйымының электрондық мекен-жайы: Saran6@rambler.ru

Web-сайт мекен-жайы: Saran6.narod.ru
Білім беру ұйымының әдістемелік тақырыбы

: Негізгі және қосымша білім беру интеграциясы - сараптамалық қызмет аясында біртұтас білім беру кеңістігін қалыптастыру жағдайы



Бірінші басшы туралы мәліметтер:

Туған жылы

1952 жыл 11шілде

Білімі

Жоғары

Оқу орнының атауы

ҚарПИ

Біліктілігі

Бастауыш сынып мұғалімі

Еңбек қызметі



жыл

қайда

07.1972 - 09.1988

№2 КМ бастауыш сынып мұғалімі,

09.1988 - 09.1992

№6 ОМ бастауыш сынып мұғалімі

09.1992 - 03.1996

№6 ОМ директордың ОТЖ жөніндегі орынбасары,

1996 03. бастап

№6 ОЖББМ директоры

Біліктілігін арттыруы

2007

Наградалары

ОблБД грамоталары


Директордың орынбасары туралы мәліметтер:

Барканова Тамара Владимировна

Туған жылы

20.06.1961

Білімі

жоғары

Оқу орнының атауы

ҚарПИ

Біліктілігі

Бастауыш сынып мұғалімі

Еңбек қызметі



жыл

қайда




1980 -1981

№16 ОМ бастауыш сынып мұғалімі




1981-1984

№1 ОМ бастауыш сынып мұғалімі




1984 -1995

№6 ОМ бастауыш сынып мұғалімі




1995ж. бастап

№6 ОЖББМ директордың ОТЖ жөніндегі орынбасары

Біліктілігін арттыруы

2003ж.

Наградалары

ҚалББ грамоталары


Директордың орынбасары туралы мәліметтер:

Долгих Мария Григорьевна

Туған жылы

1954ж. 10.12.

Білімі

жоғары

Оқу орнының атауы

ҚарМУ

Біліктілігі

Бастауыш сынып мұғалімі

Еңбек қызметі



жыл

қайда




1973-1974

ОМ бастауыш сынып мұғалімі, Осакаровка




1974-1983

«Дубок» балалар санаториясының бастауыш сынып мұғалімі




1983-2000

№6 ОЖББМ бастауыш сынып мұғалімі




2000ж. бастап

№6 ОЖББМ директордың ОТЖ жөніндегі орынбасары

Біліктілігін арттыруы

2005 ж.

Наградалары

Грамота ГорОО


Директордың орынбасары туралы мәліметтер:

Кулинич Татьяна Ивановна


Туған жылы

1970ж. 22.02.

Білімі

Жоғары

Оқу орнының атауы

ҚарМУ

Біліктілігі

Орыс тілі және әдебиет пәнінің мұғалімі

Еңбек қызметі



жыл

Қайда




1992-1996

№6 ОМ орыс тілі және әдебиет пәнінің мұғалімі




1996ж. бастап

Директордың ОТЖ жөніндегі орынбасары

Біліктілігін арттыруы

2003ж.

Наградалары

Қал.ББ грамоталары, ҚР Президенті Н.Ә.Назарбаевпен кездесу делегаты



Директордың орынбасары туралы мәліметтер:

Чорная Галина Александровна

Туған жылы

1962ж. 4.05.

Білімі

жоғары

Оқу орнының атауы

Өскемен ПИ

Біліктілігі

Бастауыш сынып мұғалімі

Еңбек қызметі



жыл

қайда




1981-1992

№6 ОМ бастауыш сынып мұғалімі




1992ж. бастап

Директордың ОТЖ жөніндегі орынбасары

Біліктілігін арттыруы

2006ж.

Наградалары

ҚалББ грамоталары, ОблБД грамоталары


Директордың орынбасары туралы мәліметтер:

Бөпебаева Людмила Ивановна

Туған жылы

1948ж.29.07.

Білімі

жоғары

Оқу орнының атауы

КарПИ

Біліктілігі

Бастауыш сынып мұғалімі

Еңбек қызметі

жыл

қайда




1967-1970

№9 Свердловск балалар комбинаты




1970 - 1974

Темиртау қ. №11 б/б тәрбиешісі




1974-1978

«Ласточка» б/б тәрбиешісі




1978-1984

«Ласточка» б/б меңгерушісі




1984 - 1995

«Олимпиец» б/б меңгерушісі




1995 - 1999

“Бақыт” б/б меңгерушісі




1999 - 2000

№6 ОЖББМ мектепалды даярлау тобының тәрбиешісі




2000 ж. бастап

Директордың ТЖ жөніндегі орынбасары

Біліктілігін арттыруы

2005ж.




Наградалары

ҚалББ грамоталары, ОблБД грамоталары

Білім беру ұйымының педагогикалық кадрлары туралы мәлімет:


Барлық педагог

Олардың білімі:

Санаттары:

жоғары

Арнайы-орта

Аяқталмаған жоғары

жоғары

1

2

санатсыз

80

61

19




18

26

16

20



Білім беру ұйымының оқушылары туралы мәлімет


Мектепалды даярлау тобы оқушылары саны

Мектепалды даярлау тобы сыныптары саны

1-11 сынып оқушылары саны

Іріктелген сыныптар саны

Мектептің жобалық күші

Жұмыстың көптік пайызы

85

4

850

37

1170

80%


3 жыл ішіндегі білім беру ұйымының жетістіктері

Педагогтардың жетістіктері




Жыл

Байқаудың атауы

Деңгей

Орын

Жеңімпаздың А.Ә.Т.

2007

«Қазақ тілінің үздік мұғалімі»

«Қазақ тілінің үздік мұғалімі»

«Шет тілінің үздік мұғалімі»

«Қазақ тілінің үздік мұғалімі»

«Орыс тілінің үздік мұғалімі»

«ИЕТ үздік мұғалімі»





Қалалық
облыстық
Қалалық
Қалалық

облыстық


1 орын
2 орын
4 орын
2 орын

Номинант


Н.Д.Аубакирова
Н.Д.Аубакирова
И.В.Безденежных
И.А.Петухова

Н.В.Остроухова


2008


«Экономика пәнінің үздік мұғалімі»

облыстық

Номинант

Юдова Н.П.

2009

«Үздік мұғалім»

облыстық

қатысушы

Газизова Т.А.

Оқушылардың жетістіктері:


Жыл

Байқаудың атауы

Деңгей

Ф.И.О. призера

Орын

сынып

2007

Пән олимпиадасы

Қалалық

Ногай М. (каз)

Кожевникова О (орыс)

Загоруйко А. (орыс)

Дюсенова Д. (тарих)

Ахметбеков С (матем)

Акатьева (матем)

Козлов В (химия)

Гречкина (ағылшын)

Филимонова Е. (ағылшын)

Конн Т. (нем)



2

3

3



2

2

2



2

2

1



2

11

8

11



11

9

10



10

9

11



11

ҚарМУ орыс тілі бойынша облыстық олимпиада

облыстық

Филимонова Е

3 орын

11

ҚарМУ химия бойынша облыстық олимпиада

облыстық

Конн Т.

3 орын

11

Экономика бойынша республикалық олимпиада


Республикалық

Облыстық


Козлов Вячеслав

1 орын

1орын


10



жыл


Оқушының А.Ә.Т.

сынып

Байқаудың атауы

Пән

Деңгей

Нәтижелік

Мұғалімнің А.Ә.Т.

2007-2008



Козлов
Вячечлав

11

Экономика бойынша республикалық олимпиада

экономика

республикалық

2 орын

Юдова Н.П.

Экономика облыстық олимпиада

экономика

облыстық

1 орын

Юдова Н.П.

Гречкина О

10

Экономика облыстық олимпиада

экономика

облыстық

3 орын

Юдова Н.П.

Михайленко В

8

“Дарын” мектебінде олимпиада

биология

облыстық

3 орын

Сидинкина Е.Н.

Дурдыева С

9

“Дарын” мектебінде олимпиада

биология

облыстық

3 орын

Сидинкина Е.Н.

Мищенко Анна

8

олимпиада

Орыс тілі

қалалық

3

Манина Н.П.

Кожевникова Оля

9

1

Конивец В.И.

Разяпова Оксана

9

2

Конивец В.И.

Лысенко Юлия

9

олимпиада

Қазақ тілі

қалалық

3

Карбозова Ж.К.

Андрющенко

8

3

Тақауиева С.Р.

Косьяненко Роман

8

олимпиада

Математика

қалалық

2

Хрипунова Н.З.

Колосов Дмитрий

8

3

Хрипунова Н.З.

Акатьева Алина

11

3

Ненченко Л.А.

Ахметбеков Самат

10

олимпиада

Химия

қалалық

3

Поляничка Т.А.

Курдюкова Ольга

11

3

Поляничка Т.А.

Михайленко Валерий

8

олимпиада

Биология

қалалық

2

Сидинкина Е.Н.

Дурдыева Софья

9

2

Сидинкина Е.Н.

Курдюков Павел

11

олимпиада

ИЕТ

қалалық

1

Кащук Г.А.

Гречкина Ольга

10

олимпиада

Ағылшын тілі

қалалық

1

Коряка В.В.

Нехорошева

9

1

Коряка В.В.

Шотт Дмитрий

9

конкурс научных проектов

русский язык

городской

2

Конивец В.И.

Кеслер К

10

конкурс научных проектов

немецкий язык

городской

3

Безденежных И.В.

Шотт Дмитрий

9

Филимонова Д.

9

Линченко А.

7

конкурс научных проектов

физика

городской

2

Строева Е.А.

Закомолкина Н

7

Зайнетдинова Р

8

конкурс научных проектов

ИВТ

городской

1

Кащук Г.А.

Михалевская С

8

Юдова Н.П.

Авилов

2

конкурс научных проектов

познание мира

городской

3

Долгих М.Г.

Цхай А

2

Варотынцева С

6

конкурс научных проектов

технология

городской

2

Герасимова Л.В.

Мишанькина К.

6

Вдовицкая Т

9

конкурс научных проектов

технология

городской

2

Конзаева В.М.

Хамхоева К

9

2008-2009

Косьяненко Роман



олимпиада

Математика

городской

3 место

Хипунова Н.З.

Александров Сергей

10Б

олимпиада

Математика

городской

3 место

Джапекова Ж.Х.

Кобжасарова Карина



олимпиада

Русский язык

городской

3 место

Манина Н.П.

Разяпова Оксана

10А

олимпиада

Русский язык

городской

3 место

Конивец В.И.

Баев Степан



олимпиада

Биология

городской

3 место

Сидинкина Е.Н.

Бондарчук Ирина



олимпиада

Биология

городской

2 место

Сидинкина Е.Н.

Дурдыева София

10Б

олимпиада

Биология

городской

2 место

Сидинкина Е.Н.

Деньков Георгий

11Б

олимпиада

Биология

городской

3 место

Сидинкина Е.Н.

Петрова Анжела



олимпиада

Химия

городской

2 место

Поляничка Т.А.

Тысяцкая Светлана



олимпиада

Право

городской

3 место

Надежкина Н.Ю.

Джумашев Рустем

10Б

олимпиада

Право

городской

2 место

Надежкина Н.Ю.

Нехорошева Александра

10А

олимпиада

Английский язык

городской

2 место

Коряка В.В.

Гречкина Ольга

11Б

олимпиада

Английский язык

городской

2 место

Коряка В.В.




Гречкина Ольга

11

олимпиада «Эрудит»

Английский язык

областной

3 место

Коряка В.В.




Зеликова Валерия и Шарафулина Марина

8

15-я научно-практическая конференция «ЭКОС»

История

городской

2 место

Кудинова В.В.




Абиева Сабина

и Бубнов Андрей



5

9-я научно-практическая конференция

математика

Областной

4 место

Джапекова Ж.Х.




Гречкина Ольга и Косьяненко Роман

11, 9

соревнования проектов

экономика

Областной

2 место

Юдова Н.П.


Аулалық клубтар жұмысы туралы мәліметтер Социум жұмысы


Аулалық клуб атауы

Жұмыс бағыты

Үйірмелер, секция.

Жұмыс түрі

Жұмыс тәртібі

Балалардың қамтылуы

Мекен-жайы, телефон

«Көңілді балалар»

Көпшілік-спорттық

Футбол командасы (30 кісі),

«Шебер қолдар»үйірмесі (20 кісі), лингвистикалық алаң (25 кісі)



Дүйсенбі-сенбі

10.00-17.00

13.00-14.00 (үзіліс)

145


1а 17 -106

«Кемпірқосақ»

Спорттық-сауықтыру, құлықтық-құқықтық

Туристік орталық «Достар» (35кісі),

Дүйсенбі-сенбі

10.00-17.00

13.00-14.00 (үзіліс)

168


1а, 23 -2

«Балалық шақ»

құлықтық-құқықтық эстетикалық

ЖЖИ Отряды (20 кісі),

Көңілді қарандаш (15 кісі)



Сейсенбі -сенбі

10.00-17.00

13.00-14.00 (үзіліс)

45


Горняк 23-1

«Геркулес»

Спорттық-сауықтыру,

Жоғары сынып оққушыларының спорттық клубы (30 кісі)

Сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі 14-17.00

30

СГУТ



Сараптамалық қызмет.

2008-2009 оқу жылынан бастап №6 ОЖББМ Білім беру Департаментінің 2008ж. 29.08. №307 бұйрығы ннегізінде “Аймақты тұрақты дамыту үшін экологиялық, экономикалық және этномәдени білім беруді енгізу” облыстық жобасын іске асыру бойынша сараптамалық алаңы болып табылады.



Мектептің инновациялық жұмыс мақсаты: Оқу-тәрбие процесіне“Аймақты тұрақты дамыту үшін экологиялық, экономикалық және этномәдени білім беруді енгізу” біртұтас үлгісін енгізу арқылы тұрақты даму принциптері негізінде өмір сапасын арттыруға ұмтылатын жеке тұлғаны қалыптастыру.
Білім беру бағдарламалары немесе авторлық бағдарламалар:


Тақырып

Жариялау түрі (баспалық шығарылым, ауызша алмасу т.б.)

Педагог туралы мәлімет

жоқ








№6 ОЖББМ директоры: Л.В.Хузина
с. 1

скачать файл